< Spať na články
Alkalizacia

Náš tráviaci systém sa môže ľahko preplniť škodlivinami a preto je potrebná jeho pravidelná očista a alkalizácia.

Nadmerné okyslenie v tráviacom trakte spôsobuje zahlienenie, ktoré môže spôsobiť preťaženie a zápal. Ďalším problémom, ktorý sa často vyskytuje v čreve, je prítomnosť nestráveného proteínu.

Vitamín C (kyselina askorbová) hrá dôležitú úlohu pri odstraňovaní týchto nepríjemných proteínov. Vo väčšine prípadov sa treba vyhnúť kyselinám, ale práve kyslá povaha vitamínu C mu dáva schopnosť zmäkčiť a uvoľniť bielkoviny a ďalšie látky, ktoré zostali v čreve. To umožňuje telu zbaviť sa nestráveného jedla, ktoré mohlo v čreve stagnovať po dlhšiu dobu.

Práve odstraňovanie kyselín, hlienu a nestrávených potravín vám uľahčí Young pHorever – pHlush powder od AlkalineCare.


P Hlush

pHlush je výbornou voľbou, ak chcete podporovať a udržiavať vašu tráviacu sústavu v norme, ak chcete zabezpečiť správny metabolizmus. Črevný/tráviaci trakt je centrom celého tela – sú tu zahrnuté funkcie všetkých orgánov, žliaz, buniek, ktoré ovplyvňujú trávenie, ale aj celú potravinovú výmenu a pohodu organizmu.


Základné prírodné koncepcie zdravia sa úplne stratili. Každý rok zomierajú milióny ľudí a desiatky miliónov zbytočne trpia, pretože nedodržiavajú prirodzené zákony bytia a sú liečení zastaranými a neprirodzenými metódami, ktoré sa vyhýbajú skutočnej príčine akejkoľvek choroby.

Acidóza a toxikóza sú primárnymi príčinami všetkých chorôb a primárne príčiny sú vždy spojené s kyslými elektronickými pohybmi, toxicitou, preťažením a podvýživou. Zbavte telo týchto jedov a napravte svoje životné návyky aj za pomoci pHlush powder a dobré zdravie sa vám znovu vráti.

Nárast mikroorganizmov alebo choroboplodných zárodkov je úspešný len vtedy, keď sa naše telá degenerujú do silne kyslého a znečisteného prostredia a náš imunitný systém bude oslabený. Kyslé prostredie môže skutočne spôsobiť iba rozpad ľudskej bunky a tkaniva v kyslom hostiteľovi a baktérie sú produktom rozpadu tejto bunky a tkaniva.

V čistom a zdravom ľudskom tele nedochádza k rozpadu ľudskej bunky a zrodeniu baktérií. Skôr ako kyseliny môžu oslabiť naše orgány a žľazy toxicitou, preťažením alebo zlou výživou a skôr, ako môžu naše časti tela zlyhať, musíme zmeniť našu normálnu zdravú vnútornú chémiu.

Najdôležitejším bodom, ktorý tu treba pochopiť, je to, že choroboplodné zárodky nespôsobujú ťažkosti, ktoré sú produktom bunkovej transformácie. Je to kyselina, ktorá štiepi ľudské bunky, nie baktérie. Je to kyselina, ktorá spôsobuje chorobu, nie baktérie alebo kvasinky.

Existuje iba jedna choroba a jedna príčina - prekyslenie krvi a tkanív v dôsledku nesprávneho spôsobu života, jedenia a myslenia.

zdroj: alkalinehealth.com.au